Tuzla Digiturk Bayii Yetkili Servis Telefon Numaraları

Bayimizin üzerinden Tuzla ve çevresinde Digiturk Yetkili Servis hizmetleri vermekte ve Tuzla Digiturk bayii olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında bayimizin üzerinden Digiturk ile alakalı konularda en iyi kalite ile hizmet alacak ve eski yayınlara veda ederek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Tuzla Digiturk Telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman işlemlerinizi zahmetsiz ve kolay bir şekilde tamamlayacaksınız. 

Tuzla Digiturk Bayii Servisleri

Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında Digiturk ile alakalı olarak yaşanan sorunları dert etmeyecek ve işlemlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirerek ekiplerimizden destek alabileceksiniz. Yaşanan sorunun boyutuna göre servis desteğine gerek kalmadan da telefon üzerinden verilen talimatları uygulayarak sorunu kolay bir şekilde gidererek yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Yaşanan sorunlarda saat her kaç olursa olsun ekiplerden destek talep ederek sorunları giderebilirsiniz.

Bayimizin üzerinden verilen hizmetler doğrultusunda abonelik işlemlerinizi de gerçekleştirmeniz mümkündür. Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız verilen iletişim bilgileri üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek paketler ve kampanyalar hakkında bilgi aldığınız takdirde üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. 

Tuzla Digiturk Bayii Adresleri

Bayi Adı : DİKEY İLETİŞİM
 Adres : ANADOLU Mahallesi BURÇAK Cad. No:2
 İl / İlçe : İSTANBUL / TUZLA

 Bayi Adı : MESUT ELEKTRONİK TUZLA
 Adres : AYDINTEPE Mahallesi 100.YIL Cad. No:33/B
 İl / İlçe :

İSTANBUL / TUZLA

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir