Sultangazi Digiturk Bayii Yetkili Servis Telefonları

Sizlere Sultangazi Digiturk Bayii olarak Sultangazi ve çevresinde Digiturk hizmetleri vermekte ve işlemlerinizi deneyimli ekiplerimiz ile en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında Sultangazi Digiturk Bayi Telefon numaraları ile müşteri temsilcilerimizle iletişim kurduğunuz zaman işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. 

Sultangazi Digiturk Bayii Teknik Servisleri

Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında Digiturk ile alakalı olarak yaşadığınız teknik konularda ekiplerimizden hızlı bir şekilde destek alabilir ve işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yaşanan sorunlarda ekiplerimiz ile iletişime geçtiğiniz sorunu belirttiğiniz zaman daha hızlı bir şekilde destek talep edebilirsiniz. Yaşanan bazı sorunlarda servis ekiplerinin gelmesine ve ücret ödemenize gerek kalmadan da telefon üzerinden verilen adımları uygulayarak sorunları kolay bir şekilde giderecek ve yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edeceksiniz. 7/24 bayimizin üzerinden teknik destek talep edebilir ve diğer işlemleriniz için yardım isteyebilirsiniz. 

Bu hizmetlerin yanı sıra bayimizden yeni üyelik işlemleri de gerçekleştirmeniz mümkündür. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde abone olmak istediğiniz paketi belirterek abonelik işlemlerinizi gerçekleştirin! Paketler hakkında bir bilginiz yok ise müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde paketler hakkında bilgi alabilir üyelik işlemlerinizi tamamlayarak aynı gün içinde kurulum talebinde bulunabilirsiniz. 

Sultangazi Digiturk Bayi Adresi

Bayi Adı : AY BİLİŞİM İSTANBUL
 Adres : UĞUR MUMCU
 İl / İlçe : İSTANBUL / SULTANGAZİ

Bayi Adı : GLR ELEKTRİK- HALİL GÜLER
 Adres : CEBECİ
 İl / İlçe : İSTANBUL / SULTANGAZİ

 Bayi Adı : KARDEŞLER ELEKTRONİK-KADİR GÖLGECİ
 Adres : YUNUS EMRE 
 İl / İlçe : İSTANBUL / SULTANGAZİ

Bayi Adı : PARLAK ELEKTRİK NERMİN PARLAK
 Adres : SULTANÇİFTLİĞİ 
 İl / İlçe : İSTANBUL / SULTANGAZİ

Bayi Adı : TEKNOLOJİ ELEKTRONİK-BAYRAM GÖLGECİ
 Adres : CEBECİ Mahallesi 
 İl / İlçe :

İSTANBUL / SULTANGAZİ

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir