Sultanbeyli Digiturk Bayii Yetkili Servis Telefonları

Sizlere Sultanbeyli Digiturk Bayii olarak Sultanbeyli de Digiturk hizmetleri vermekte ve isteklerinizi deneyimli ekiplerimiz ile en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Sultanbeyli Digiturk Bayii Telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek Digiturk ile alakalı işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayacaksınız. Müşteri temsilcilerimiz üzerinden yapacağınız görüşmelerde işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Sultanbeyli Digiturk Bayii Teknik Servisi

Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında Digiturk ile alakalı olarak yaşadığınız sorunlarda ekiplerimizden en iyi kalite ile destek almanız mümkündür. Yaşadığınız sorunu müşteri temsilcilerimize belirttiğiniz takdirde ekiplerimizden daha hızlı bir şekilde destek alabileceksiniz. Yaşanan sorunlarda servis desteğine gerek kalmadan müşteri temsilcilerimizin telefon üzerinden verdiği adımları izleyerek sorunu gidermeyi deneyebilir ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.Verilen hizmetler kapsamında bayimizden Digiturk ekipman iade, digiturk teknik servis, digiturk yeni üyelik, digiturk ekipman değişim gibi işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. 

Bayimizin üzerinden verilen hizmetler kapsamında sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız bunun için digiturk abonesi olacak ve eski yayınlara veda edeceksiniz. Üyelik işlemlerinizi bayimizin üzerinden tamamladığınız zaman ekiplerimizden aynı gün içerisinde kurulum talebinde bulunabilirsiniz. 

Sultanbeyli Digiturk Bayii Adresleri

Bayi Adı : AY DİGİTAL-HURİ ÇUKURLU
 Adres : ADİL Mahallesi ÇİÇEK Sokak No:8/A
 İl / İlçe : İSTANBUL / SULTANBEYLİ
 Bayi Adı : KARDEŞLER ELEKTRONİK-KADİR GÖLGECİ
 Adres : YUNUS EMRE Mahallesi YUNUS EMRE BULVARI Cad. No:11
 İl / İlçe : İSTANBUL / SULTANGAZİ

 

Bayi Adı : PARLAK ELEKTRİK NERMİN PARLAK
 Adres : SULTANÇİFTLİĞİ Mahallesi 1 Cad. No:61/2
 İl / İlçe : İSTANBUL / SULTANGAZİ

 

Bayi Adı : TEKNOLOJİ ELEKTRONİK-BAYRAM GÖLGECİ
 Adres : CEBECİ Mahallesi 1.CEBECİ Cad. No:64
 İl / İlçe : İSTANBUL / SULTANGAZİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir