Silivri Digiturk Bayii Telefon Numaraları

Bayimizin üzerinden verilen hizmetler kapsamında Silivri Digiturk Bayii Telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirerek Digiturk keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Silivri Digiturk Bayii Yetkili Servis ekipleri olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında Digiturk ile alakalı hiç bir sorunu dert etmeyecek ve bayimizin üzerinden en iyi kalite ile hizmet alarak işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. 

Silivri Digiturk Yetkili Servisleri

Bayimizin üzerinden verilen hizmetler kapsamında Digiturk ile alakalı olarak yaşadığınız sorunlarda ekiplerimizden en iyi kalite ile hizmet alarak sorunları kolay bir şekilde giderecek ve yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edebileceksiniz. Yaşanan sorunlarda müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek sorunu belirttiğiniz takdirde ekiplerimizden daha hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Saat her kaç olursa olsun ekiplerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman servis desteği isteyebilirsiniz. 

Siz değerli kullanıcılara verilen hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsan bunun için Digiturk abonesi olabilir ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlara veda ederek izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyeceksiniz. 

Silivri Digiturk Bayii Adresleri

Bayi Adı : BATI TEKNİK 2
 Adres : PİRİ MEHMET PAŞA Mahallesi ATATÜRK Cad. YOĞURTHANE Sokak ÖZTÜRK Apt. No:1 D:3
 İl / İlçe : İSTANBUL / SİLİVRİ

 

Bayi Adı : EREM ELEKTRONİK
 Adres : PİRİ MEHMET PAŞA Mahallesi HELVACI Sokak No:17
 İl / İlçe : İSTANBUL / SİLİVRİ

 

Bayi Adı : TINAZ ELEKTRONİK
 Adres : ALİBEY Mahallesi ALİÇETİNKAYA Cad. No:83/B
 İl / İlçe : İSTANBUL / SİLİVRİ

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir