Güngören Digiturk Bayii Yetkili Servis Telefon Numaraları

Güngören Digiturk Bayii olarak siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden en iyi kaliteyi sunarak hizmet vermekte ve isteklerinizi işinde uzman deneyimli ekiplerimiz ile en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Güngören Digiturk Bayii Telefon Numaraları üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek Digiturk ile alakalı olan işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Digiturk ekipman iade, üyelik iptali yeni üyelik vb. işlemleri kolayca tamamlayacaksınız.

Güngören Digiturk Bayii Teknik Servisi

Bayimizin üzerinden verilen hizmetler kapsamında Digiturk ile alakalı olarak yaşadığınız sorunlarda bayimizin üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde en iyi kalitede hizmet alarak sorunları kısa süre içinde gidererek yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edeceksiniz. Yaşanan sorunlarda sorunun boyutuna göre en yakın servis ekipleri arızayı gidermek için gelecektir. Ufak çaplı sorunlarda müşteri temsilcilerimizin telefon üzerinden verdiği adımları uygulayarak da sorunu kolay bir şekilde gidererek yayınları kesintisiz bir şekilde izlemeye devam edeceksiniz. 

Bu hizmetlerin yanı sıra bayimizden yeni üyelik işlemi de gerçekleştirmeniz mümkündür. Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız verilen hizmetler kapsamında bayimizin üzerinden abonelik işlemlerinizi gerçekleştirerek eski yayınlara veda ederek en sevilen içerikleri HD kalitede izleyeceksiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman size uygun içeriklere sahip paketi seçerek aynı gün içinde kurulum talebinde bulunabilirsiniz. 

Güngören Digiturk Bayii Adresleri

 Bayi Adı : DOĞAN ELEKTRONİK İSTANBUL
 Adres : AKINCILAR Mahallesi İNÖNÜ Cad. No:73/C
 İl / İlçe : İSTANBUL / GÜNGÖREN

Bayi Adı : MED DİJİTAL GÜNGÖREN
 Adres : MERKEZ Mahallesi GAZİOSMANPAŞA Cad. BOZKIR Sokak No:4/A
 İl / İlçe : İSTANBUL / GÜNGÖREN

Bayi Adı : SELİ ELEKTRONİK-GÜLAY TOSUN
 Adres : AKINCILAR Mahallesi HORHOR Sokak No:6/A
 İl / İlçe : İSTANBUL / GÜNGÖREN

Bayi Adı : UĞUR GÜNEŞ DİGİTAL
 Adres : GÜVEN Mahallesi TAŞLIK Sokak No:4/A
 İl / İlçe :

İSTANBUL / GÜNGÖREN

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir