Maltepe Digiturk Bayii Yetkili Servisleri

Maltepe Digiturk Bayii Telefon Numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirecek ve sorunlarınıza çözüm bulacaksınız. Maltepe Digiturk Bayii olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında; Digiturk ekipman iade, yeni üyelik, digiturk teknik servis, digiturk ekipman değişim, digiturk kampanyaları hakkında bilgi alabilir ve işlemleriniz deneyimli ekiplerimiz ile hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Maltepe Digiturk Bayii Servisleri

Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Yaşanan sorunlar saat her kaç olursa olsun ekiplerimiz ile iletişime geçtiğiniz servis talebinde bulunmanız mümkündür. En yakın servis ekiplerimiz verdiğiniz adrese kısa süre içinde gelerek sorunu giderecektir. Bu hizmetler kapsamında servis desteğine gerek kalmadan da müşteri temsilcilerimizin verdiği adımları uygulayarak sorunu kolay bir şekilde giderecek ve yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edeceksiniz.  

Bu hizmetler kapsamında bayimizin üzerinden yeni üyelik işlemleri de gerçekleştirmeniz mümkündür. Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız Digiturk abonesi olabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman abone olmak istediğiniz paketi belirterek abonelik işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayacak ve aynı gün içinde kurulum hizmeti alabileceksiniz. 

Maltepe Digiturk Bayii Yetkili Servis Adresleri

Bayi Adı : EMTAŞ BİLİŞİM
 Adres : ALTAYÇEŞME Mahallesi ADALI Sokak No:9/C
 İl / İlçe : İSTANBUL / MALTEPE

 Bayi Adı : 3 D TEKNOLOJİ
 Adres : FEYZULLAH Mahallesi AYDINLAR Sokak No:4/D
 İl / İlçe : İSTANBUL / MALTEPE

Bayi Adı : AYAR ELEKTRONİK-SERKAN ARIKAN
 Adres : BAĞLARBAŞI Mahallesi CEMALBEY Cad. MEŞALE Sokak No:2/B
 İl / İlçe : İSTANBUL / MALTEPE

Bayi Adı : EC ELEKTRONİK-ERDEM ALTUN
 Adres : BAĞLARBAŞI Mahallesi CEMAL BEY Cad. No:10A
 İl / İlçe : İSTANBUL / MALTEPE

 Bayi Adı : EMTAŞ ELEKTRONİK İSTANBUL
 Adres : ALTAYÇEŞME Mahallesi BAGDAT Cad. ADALI Sokak No:9/C
 İl / İlçe : İSTANBUL / MALTEPE

Bayi Adı : MALTEPE DİGİTAL
 Adres : FEYZULLAH Mahallesi BAGDAT Cad. No:300/D
 İl / İlçe : İSTANBUL / MALTEPE

Bayi Adı : MERİÇ DİGİTAL
 Adres : ÇINAR Mahallesi ATATÜRK Cad. BAL Apt. No:10/A
 İl / İlçe : İSTANBUL / MALTEPE

Bayi Adı : MİRTAŞ TEKNİK
 Adres : ALTINTEPE Mahallesi BAĞDAT Cad. No:79/C
 İl / İlçe :

İSTANBUL / MALTEPE

 

Küçükçekmece Digiturk Bayii Telefon Numaraları

Küçükçekmece Digiturk Bayii üzerinden siz değerli müşterilere en iyi kaliteyi sunarak hizmet vermekte ve isteklerinizi deneyimli ekiplerimiz ile en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Küçükçekmece Digiturk Bayii Telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Bayimizin üzerinden Digiturk yeni üyelik, ekipman iade, teknik servis gibi hizmetleri almanız mümkündür.

Küçükçekmece Digiturk Bayii Teknik Servisleri

Küçükçekmece Digiturk Bayii Teknik Servis ekipleri sayesinde yaşadığınız hiç bir sorunu dert etmeyecek ve işinde uzman deneyimli ekiplerimiz ile sorunlarınıza çözüm bulabileceksiniz. Yaşanan sorunlarda sorunun boyutuna göre ekiplerimiz en kısa süre içinde gelerek sorunu giderecek ve yayınları keyifli bir şekilde izlemeye devam edeceksiniz. Teknik servisin gerekmediği durumlarda müşteri temsilcilerimizin verdiği talimatları uygulayarak sorunu kolay bir şekilde gidereceksiniz. Yaşanan sorunlarda saat her kaç olursa olsun müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bununla birlikte bayimizden yeni üyelik işlemlerinizi de gerçekleştirmeniz mümkündür. Sunulan kampanyalar kapsamında sevdiğiniz içeriklere sahip olan paketi seçerek izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyerek eski yayınlara veda edeceksiniz. Hangi pakete abone olacağınızı bilmiyorsanız izlemek istediğiniz içerikleri belirterek size en uygun paketi bulabilir ve aynı gün içinde kurulum hizmeti alarak izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. 

Küçükçekmece Digiturk Bayii Adresleri

Bayi Adı : EGE İLETİŞİM
 Adres : CENNET Mahallesi ALPASLAN Cad. No:53
 İl / İlçe : İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

Bayi Adı : BİLİM ELEKTRONİK-KENAN ACAR
 Adres : MEHMETAKİF Mahallesi KEMALPAŞA Cad. No:35/C
 İl / İlçe : İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

Bayi Adı : BİRLİK ELEKTRONİK İSTANBUL
 Adres : KEMALPAŞA Mahallesi SULTANMURAT Cad. No:49 SEFAKÖY
 İl / İlçe : İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

Bayi Adı : CENNET BİLİŞİM-SERKAN K TALASLI
 Adres : CUMHURİYET Mahallesi AŞIK VEYSEL Cad. No:9/A
 İl / İlçe : İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

 Bayi Adı : DİGİSEL TALİP GÜLER
 Adres : ATATÜRK Mahallesi İKİTELLİ Cad. No:231
 İl / İlçe : İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

 Bayi Adı : ESEN ELEKTRONİK K.ÇEKMECE
 Adres : TEVFİK BEY Mahallesi MEKTEP Sokak No:6
 İl / İlçe : İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

Bayi Adı : MAK YÖNTEM
 Adres : ATATÜRK Mahallesi İKİTELLİ Cad. 10 Sokak No:43/2 HALKALI
 İl / İlçe : İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

Bayi Adı : TUNÇ ELEKTRONİK
 Adres : TEVFİK BEY Mahallesi ÖNDER Sokak No:2/E D:1
 İl / İlçe : İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

Bayi Adı : UĞUR ELEKTRONİK KÜÇÜKÇEKMECE
 Adres : ATATÜRK Mahallesi İKİTELLİ Cad. 5 Sokak No:43
 İl / İlçe :

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

Bayiler Aktif Değildir

Kartal Digiturk Bayi Yetkili Servis Telefon Numaraları ve Adresleri

Kartal Digiturk Bayi Telefon Numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek Kartal Digiturk Bayi Teknik Servis ekiplerimize ulaşarak yaşadığınız sorunlarla alakalı olarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden en iyi kaliteyi sunarak Digiturk hizmetleri vermekte ve Digiturk ile alakalı işlemlerinizi işinde uzman deneyimli kadromuz ile en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. 

Kartal Digiturk Bayi Teknik Servis

Kartal ve çevresinde verdiğimiz hizmetler kapsamında Digiturk ile alakalı olarak yaşadığınız sorunları dert etmeden bayimizden en iyi kalite ile hizmet alarak sorunlarınızı kısa bir süre içinde kesin olarak gidereceksiniz. Yaşadığınız sorunlarda müşteri temsilcilerimiz ile iletişme geçtiğiniz zaman sorunu belirterek en yakın servis ekipleriniz yönlendirmelerini talep edebilirsiniz. Sorunun boyutuna göre teknik servis desteğine ihtiyaç duymadan da sorunları kolay bir şekilde gidereceksiniz. 

Teknik servis hizmetlerinin yanı sıra; Digiturk ekipman iade, digiturk ekipman değişim, digiturk yeni üyelik gibi işlemlerinizi de bayimizin üzerinden tamamlayabilirsiniz. Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız bunun için digiturk abonesi olabilir ve eski yayınlara veda edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman izlemek istediğiniz içerikleri belirttiğiniz takdirde size en uygun paketi seçerek de abonelik işlemlerinizi tamamlayabilir ve aynı gün içinde kurulum talebinde bulunabilirsiniz.

Kartal Digiturk Bayii Adresleri

Bayi Adı : ASYA DİJİTAL
 Adres : KARLIKTEPE Mahallesi SPOR Cad. SAKİNLER Sokak No:5
 İl / İlçe : İSTANBUL / KARTAL

 Bayi Adı : BİLGE ELEKTRONİK KARTAL
 Adres : YAKACIK YENİ Mahallesi SOĞANLIK Cad. No:17/B
 İl / İlçe : İSTANBUL / KARTAL

Bayi Adı : BİREYSEL DİGİTAL
 Adres : ATALAR Mahallesi HALİTPAŞA Cad. No:78/A
 İl / İlçe : İSTANBUL / KARTAL

Bayi Adı : DELTAŞ ELEKTRİK-DEMİR DELİKTAŞ
 Adres : ATALAR Mahallesi KÖROĞLU Cad. No:44
 İl / İlçe : İSTANBUL / KARTAL

Bayi Adı : GÜVEN ELEKTRONİK KARTAL
 Adres : YUKARI Mahallesi ÜSKÜDAR Cad. AYYILDIZLAR PASAJI Apt. No:2/24
 İl / İlçe : İSTANBUL / KARTAL

 Bayi Adı : MEGA ELEKTRONİK İSTANBUL
 Adres : YUKARI Mahallesi EGEMENLİK BULV. Cad. No:13A
 İl / İlçe : İSTANBUL / KARTAL

 Bayi Adı : STK DİJİTAL
 Adres : ATALAR Mahallesi ÜSKÜDAR Cad. No:119/B
 İl / İlçe :

İSTANBUL / KARTAL

 

Kağıthane Digiturk Bayii Telefon Numarası

Kağıthane Digiturk Bayii ile işlemlerinizi artık daha kolay bir şekilde gerçekleştirecek ve sorunlarınıza deneyimli ekiplerimiz ile çözüm bulacaksınız. Kağıthane Digiturk Bayii Telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Verilen hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman Digiturk ile alakalı olan işlemlerinizi kolay ve basit bir şekilde halledeceksiniz. 

Kağıthane Digiturk Bayii Teknik Servisi

Digiturk Teknik Servis Kağıthane: Digiturk teknik servis ekiplerimiz ile siz değerli müşterilere Kağıthane ve çevresinde en iyi kaliteyi sunarak hizmet vermekte ve isteklerinizi işinde uzman deneyimli ekiplerimiz ile en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Digiturk ile alakalı olarak yaşadığınız sorunlarda müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde en yakın servis ekiplerimiz kısa bir süre içinde gelerek sorunu giderecek ve yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edeceksiniz. Sağlanan kolaylıklar kapsamında teknik servis desteğine gerek kalmadan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman verilen adımları uyguladığınız zaman sorunu kendiniz de giderebilirsiniz. 

Bunun yanı sıra bayimizden yeni üyelik, ekipman iade gibi işlemlerinizi de kolayca gerçekleştireceksiniz. Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız bunun için bayimizin üzerinden üyelik işlemlerinizi gerçekleştirerek aynı gün içerisinde kurulum talebinde bulunabilirsiniz. 

Kağıthane Digiturk Bayii Adresleri

Bayi Adı : İSTANBUL DİJİTAL
 Adres : SEYRANTEPE Mahallesi ALTINAY Cad. A Blok No:88
 İl / İlçe : İSTANBUL / KAĞITHANE

 

Bayi Adı : EROL ŞAHİN
 Adres : GÜLTEPE Mahallesi KAVAKLI Sokak No:32
 İl / İlçe : İSTANBUL / KAĞITHANE

 

Bayi Adı : HÜRRİYET ELEKTRONİK-AYSEL TAVAR
 Adres : HÜRRİYET Mahallesi DR CEMİL BENGÜ Cad. No:112/A
 İl / İlçe : İSTANBUL / KAĞITHANE

 

Bayi Adı : KAĞITHANE DİGİTAL-ABUBEKİR YILDIRIM
 Adres : HAMİDİYE Mahallesi HASDAL Cad. No:35
 İl / İlçe : İSTANBUL / KAĞITHANE

 

Bayi Adı : ME-TA ELEKTRONİK
 Adres : HÜRRİYET Mahallesi TAŞOCAĞI CD. Cad. No:110
 İl / İlçe : İSTANBUL / KAĞITHANE

 

Bayi Adı : METRO DİJİTAL
 Adres : YEŞİLCE Mahallesi HALİL RAHMAN CD. Cad. No:N:3/C
 İl / İlçe : İSTANBUL / KAĞITHANE

 

 Bayi Adı : NEK TEK TEKNOLOJİ
 Adres : SANAYİ Mahallesi ESKİ BÜYÜKDERE Cad. SİLAHTAR Sokak No:7
 İl / İlçe : İSTANBUL / KAĞITHANE

 

 Bayi Adı : ŞİMŞEK ELEKTRONİK KAĞITHANE
 Adres : ÇELİKTEPE Mahallesi İNÖNÜ Cad. DERYA Sokak No:9
 İl / İlçe : İSTANBUL / KAĞITHANE

 

Bayi Adı : VERİTA DANIŞMANLIK
 Adres : SANAYİ Mahallesi ESKİ BÜYÜKDERE Cad. BEHÇET Sokak No:1-1 4. LEVENT
 İl / İlçe : İSTANBUL / KAĞITHANE

 

Bayi Adı : YURTSEVER ELEKTRONİK
 Adres : ÇELİKTEPE Mahallesi SEMT GÜLÇİN Sokak No:3/A
 İl / İlçe : İSTANBUL / KAĞITHANE

 

 

 Bayi Adı : YÜKSEL ELEKTRONİK KAĞITHANE
 Adres : ŞİRİNTEPE Mahallesi GÜMÜŞHANE Cad. No:37
 İl / İlçe : İSTANBUL / KAĞITHANE

 

Kadıköy Digiturk Bayii Yetkili Servis Telefon Numaraları

Kadıköy Digiturk Bayii ile siz değerli Digiturk kullanıcılarına bayimizin üzerinden en iyi kaliteyi sunarak hizmet vermekte ve isteklerinizi en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Kadıköy Digiturk Bayii Telefon Numaraları sayesinde bayiye giderek yorulmanıza gerek kalmadan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Verilen hizmetler kapsamında bayimizin üzerinden; Digiturk ekipman değişim, digiturk yeni üyelik, digiturk yeni üyelik, digiturk teknik servis hizmeti gibi işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayacaksınız. 

Kadıköy Digiturk Bayii Servisleri

Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler ve sağladığımız kolaylıklar kapsamında Digiturk ile alakalı sorunlarınızı kolay bir şekilde hallederek yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edeceksiniz. Yaşanan sorunlarda en yakın yetkili servis ekiplerimiz kısa bir süre içinde gelerek sorunu giderecek ve yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edeceksiniz. Teknik servise ihtiyaç duyulmayan sorunlarda müşteri temsilcilerimizin verdiği adımları uygulayarak sorunu kısa bir süre içinde giderecek ve yayınları kaldığınız yerden izleyeceksiniz. 

Bu hizmetlerin yanı sıra bayimizin üzerinden yeni üyelik işleminizi de gerçekleştirmeniz mümkündür. Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız bunun için Digiturk abonesi olarak eski yayınlara veda edebilirsiniz. 

Kadıköy Digiturk Bayii Yetkili Servis Adresleri

Bayi Adı : ANADOLU DİJİTAL
 Adres : HASANPAŞA Mahallesi KURBAĞLIDERE Cad. No:99/1
 İl / İlçe : İSTANBUL / KADIKÖY

 Bayi Adı : ASRIN DİJİTAL
 Adres : BOSTANCI Mahallesi ALİ NİHAT TARHAN Cad. No:80 D:4
 İl / İlçe : İSTANBUL / KADIKÖY

 Bayi Adı : BOSTANCI DİGİTAL-MEHMET ALİ GÖK
 Adres : BOSTANCI Mahallesi EMİNALİ PAŞA Cad. No:113/2
 İl / İlçe : İSTANBUL / KADIKÖY

 Bayi Adı : BÜYÜKADA DİGİTAL-MEHMET ALİ GÖK
 Adres : BOSTANCI Mahallesi EMİN ALİ PAŞA Cad. No:113/2
 İl / İlçe : İSTANBUL / KADIKÖY

Bayi Adı : DEREN TİCARET
 Adres : HASANPAŞA Mahallesi MANDIRA Cad. No:4/C
 İl / İlçe : İSTANBUL / KADIKÖY

 Bayi Adı : KOZ DİGİTAL İLYAS KAYA
 Adres : SAHRAYI CEDİT Mahallesi FERİTBEY Sokak KORKUT Apt. No:13B
 İl / İlçe : İSTANBUL / KADIKÖY

Bayi Adı : GÖKÇEN ELEKTRONİK
 Adres : HASANPAŞA Mahallesi KURBAĞLIDERE Cad. MAHMUT SADIK Sokak No:4/A
 İl / İlçe : İSTANBUL / KADIKÖY

Bayi Adı : HD CONCEPT
 Adres : HASANPAŞA Mahallesi UZUNÇAYIR YOLU Cad. No:55 D:3-4
 İl / İlçe : İSTANBUL / KADIKÖY

Bayi Adı : MARMARA ELEKTRONİK KADIKÖY
 Adres : DUMLUPINAR Mahallesi VOLKAN SOK. Sokak No:22/A
 İl / İlçe : İSTANBUL / KADIKÖY

Bayi Adı : MODA DİGİTAL-HÜRMÜS TEMİZKAN
 Adres : RASİMPAŞA Mahallesi HALİTAĞA Cad. No:57/C
 İl / İlçe : İSTANBUL / KADIKÖY

Bayi Adı : SATIŞ NOKTA DANIŞMANLIK
 Adres : ACIBADEM Mahallesi ARDIÇ Sokak UPHILL COURT TİCARET MERKEZŞ Apt.
 İl / İlçe : İSTANBUL / KADIKÖY

Bayi Adı : ÜSKÜDAR DİJİTAL TİCARET
 Adres : HASANPAŞA Mahallesi KURBAĞLIDERE Cad. No:99/A
 İl / İlçe :

İSTANBUL / KADIKÖY

 

Güngören Digiturk Bayii Yetkili Servis Telefon Numaraları

Güngören Digiturk Bayii olarak siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden en iyi kaliteyi sunarak hizmet vermekte ve isteklerinizi işinde uzman deneyimli ekiplerimiz ile en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Güngören Digiturk Bayii Telefon Numaraları üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek Digiturk ile alakalı olan işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Digiturk ekipman iade, üyelik iptali yeni üyelik vb. işlemleri kolayca tamamlayacaksınız.

Güngören Digiturk Bayii Teknik Servisi

Bayimizin üzerinden verilen hizmetler kapsamında Digiturk ile alakalı olarak yaşadığınız sorunlarda bayimizin üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde en iyi kalitede hizmet alarak sorunları kısa süre içinde gidererek yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edeceksiniz. Yaşanan sorunlarda sorunun boyutuna göre en yakın servis ekipleri arızayı gidermek için gelecektir. Ufak çaplı sorunlarda müşteri temsilcilerimizin telefon üzerinden verdiği adımları uygulayarak da sorunu kolay bir şekilde gidererek yayınları kesintisiz bir şekilde izlemeye devam edeceksiniz. 

Bu hizmetlerin yanı sıra bayimizden yeni üyelik işlemi de gerçekleştirmeniz mümkündür. Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız verilen hizmetler kapsamında bayimizin üzerinden abonelik işlemlerinizi gerçekleştirerek eski yayınlara veda ederek en sevilen içerikleri HD kalitede izleyeceksiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman size uygun içeriklere sahip paketi seçerek aynı gün içinde kurulum talebinde bulunabilirsiniz. 

Güngören Digiturk Bayii Adresleri

 Bayi Adı : DOĞAN ELEKTRONİK İSTANBUL
 Adres : AKINCILAR Mahallesi İNÖNÜ Cad. No:73/C
 İl / İlçe : İSTANBUL / GÜNGÖREN

Bayi Adı : MED DİJİTAL GÜNGÖREN
 Adres : MERKEZ Mahallesi GAZİOSMANPAŞA Cad. BOZKIR Sokak No:4/A
 İl / İlçe : İSTANBUL / GÜNGÖREN

Bayi Adı : SELİ ELEKTRONİK-GÜLAY TOSUN
 Adres : AKINCILAR Mahallesi HORHOR Sokak No:6/A
 İl / İlçe : İSTANBUL / GÜNGÖREN

Bayi Adı : UĞUR GÜNEŞ DİGİTAL
 Adres : GÜVEN Mahallesi TAŞLIK Sokak No:4/A
 İl / İlçe :

İSTANBUL / GÜNGÖREN

 

Gaziosmanpaşa Digiturk Bayii Telefon Numaraları

Sağlanan kolaylıklar kapsamında siz değerli müşterilere  Gaziosmanpaşa Digiturk Bayii üzerinden en iyi kalite ile hizmet vermekteyiz. Gaziosmanpaşa Digiturk Bayii Telefon Numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üyelik işlemleri beraberinde olmak üzere Digiturk ile alakalı olan bütün işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayacaksınız. 

Gaziosmanpaşa Digiturk Bayii Teknik Servis Ekipleri

Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında Digiturk ile alakalı olarak yaşadığınız sorunlarda ekiplerimizden en iyi kalite ile hizmet almanız mümkündür. Yaşanan sorunlarda saat her kaç olursa olsun ekiplerimizden servis desteği isteyebilirsiniz. Yaşadığınız ufak çaplı sorunlarda müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman telefon üzerinden verilen adımları uygulayarak sorunu giderebilir veya büyük çaplı sorunlarda en yakın servis ekiplerinden destek alarak yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edin! Servis hizmetleri ile beraberinde bayimizin üzerinden Digiturk yeni üyelik, digiturk ekipman iade, ekipman değişimi, servis, kurulum vb. konularda en iyi kalite ile hizmet almanız mümkündür. 

Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız sağladığımız kolaylıklar ve sunulan kampanyalar kapsamında bayimizin üzerinden yeni üyelik gerçekleştirmeniz mümkündür. Sevdiğiniz içeriklere sahip olan paketi seçerek üyelik işlemlerinizi tamamladığınız zaman aynı gün içinde kurulum talebinde bulunarak yayınları HD kalite ile izlemeye başlayın! 

Gaziosmanpaşa Digiturk Bayii Adresleri

Bayi Adı : EFE ELEKTRONİK İSTANBUL
 Adres : KARLITEPE Mahallesi ORDU Cad. No:209
 İl / İlçe : İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA
Bayi Adı : SİMCOM BİLGİSAYAR-HALİL TAŞ
 Adres : BARBAROS HAYRETTİNPAŞA Mahallesi No:274
 İl / İlçe : İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA
Bayi Adı : KAPANDI
 Adres :
 İl / İlçe : İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA
 Bayi Adı : SAHRA İLETİŞİM-SAHRE YÜCEL
 Adres : SARIGÖL Mahallesi LALELİ Cad. No:30/B
 İl / İlçe : İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA
Bayi Adı : ŞIKIRTEL-DERVİŞ SANCAKLI
 Adres : MERKEZ Mahallesi SALİHPAŞA Cad. HASANAĞA İŞ MERKEZİ Apt. No:49/2
 İl / İlçe :

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA