Beyoğlu Digiturk Bayii Telefon Numaraları

Beyoğlu Digiturk Bayii Telefon Numaraları üzerinden siz değerli müşterilere en iyi kaliteyi sunarak hizmet vermekte ve deneyimli ekiplerimiz ile Digiturk ile alakalı olan işlemlerinizi en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Digiturk beIN Sports abonelikleri ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz ile görüştüğünüz takdirde işlemlerinizi en  iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

beyoğlu-digiturk-bayii-telefonlari

Beyoğlu Digiturk Bayii Servisleri

Bayimizin üzerinden verilen hizmetler kapsamında artık sizde hiç bir sorunu dert etmeden ekiplerimizden en kısa süre içinde kaliteli hizmet alacak ve yaşadığınız sorunları ortadan kaldıracaksınız. Verilen hizmetler doğrultusunda bayimizin üzerinden; Ekipman iade, teknik servis, ekipman değişim, ekipman tamiri, yeni üyelik vb. işlemlerinizi sadece bir telefon ile kolayca gerçekleştireceksiniz. Yaşadığınız problemlerde saat kaç olursa olsun müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde yardım talebinde bulunarak, size en yakın yetkili servis ekiplerimizden destek alabileceksiniz. 

Bununla birlikte sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız Digiturk abonesi olarak eski yayınlara veda ederek izlemek istediğiniz yayınları HD kalite ile izleyeceksiniz. Abone olduğunuz paketler kapsamında olmak üzere, film, belgesel, dizi, spor, çocuk ve yaşa kanallarını oldukça uygun fiyatlara izleyeceksiniz.

 Bayi Adı : DIGIPLAY TEKNOLOJİ-ÖZKAN ŞENER
 Bölge : BATI MARMARA-1
 Bayi Tipi : DTS
 Adres : SİYAVUŞPAŞA Mahallesi ÇAMLIK Cad. No:32/B
 İl / İlçe : İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

 

Bayi Adı : DİGİ TEKNİK ELEKTRİK
 Bölge : BATI MARMARA-2
 Bayi Tipi : DTS
 Adres : KÜÇÜK PİYALE Mahallesi YENİ YOL Sokak No:5/9 KASIMPAŞA
 İl / İlçe : İSTANBUL / BEYOĞLU

 

 Bayi Adı : DİGİLUX ELEKTRONİK-YUSUF YABAN
 Bölge : DOĞU MARMARA-2
 Bayi Tipi : DTS
 Adres : ÇAKMAK Mahallesi BARAJ Sokak No:34/A
 İl / İlçe : İSTANBUL / ÜMRANİYE

 

Bayi Adı : DİGİNET İLETİŞİM
 Bölge : BATI MARMARA-1
 Bayi Tipi : DTS
 Adres : HÜRRİYET Mahallesi Cad. TEKİN Sokak No:30
 İl / İlçe : İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

 

Bayi Adı : DİGİSEL ÇATALCA
 Üst Bayi Bilgi : 63348081 – DİGİSEL TALİP GÜLER
 Bölge : BATI MARMARA
 Bayi Tipi : DTS
 Adres : FERHATPAŞA Mahallesi HACI OSMAN Sokak No:5
 İl / İlçe : İSTANBUL / ÇATALCA

Beylikdüzü Digiturk Bayileri Telefon Numaraları

Beylikdüzü Digiturk Bayii üzerinden siz değerli müşterilere en iyi kaliteyi sunarak hizmet vermekte ve isteklerinizi işinde uzman deneyimli ekiplerimiz ile en şekilde yerine getirmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında Beylikdüzü Digiturk Teknik Servis ekiplerimizden de hizmet alarak yaşanan arızaları en kısa süre içinde giderebilirsiniz. Beylikdüzü Digiturk Telefon Numaraları üzerinden saat her kaç olursa olsun ekiplerimiz ile iletişime geçebileceksiniz.

beylikduzu-digiturk-bayii-telefon-numara

Beylikdüzü Digiturk Teknik Servisleri

Beylikdüzü ve çevresinde siz değerli müşterilere Digiturk ile alakalı olan konularda en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bayimizin üzerinden verilen hizmetler doğrultusunda; Digiturk ekipman iade, arıza, ekipman değişim, teknik servis, yeni üyelik vb. bir çok işlemi bayimizin üzerinden kolayca tamamlayabileceksiniz. Sağlanan kolaylıklar kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabileceksiniz.

Bununla birlikte sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız bunun için kolay bir şekilde Digiturk abonesi olabilecek ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlara veda ederek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Abonelik işlemleri için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek, abone olmak istediğiniz paketi belirttiğiniz takdirde aynı gün içinde kurulum hizmeti alabileceksiniz.

Beylikdüzü Digiturk Bayii Adresleri

 Bayi Adı : BATI TEKNİK
 Bölge : BATI MARMARA-1
 Bayi Tipi : YTS
 Adres : BÜYÜKŞEHİR Mahallesi CUMHURİYET Cad. ŞEN EMEK EVLER Sitesi No:17/A
 İl / İlçe : İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

 

Bayi Adı : BATI TEKNİK 2
 Bölge : BATI MARMARA-1
 Bayi Tipi : YTS
 Adres : PİRİ MEHMET PAŞA Mahallesi ATATÜRK Cad. YOĞURTHANE Sokak ÖZTÜRK Apt. No:1 D:3
 İl / İlçe : İSTANBUL / SİLİVRİ

 

 Bayi Adı : BOĞAZİÇİ İLETİŞİM
 Bölge : BATI MARMARA-1
 Bayi Tipi : YTS
 Adres : BAŞAKŞEHİR Mahallesi SÜLEYMAN DEMİREL Cad. BAHÇEŞEHİR 2 KISIM Sokak YASEMİN EVLERİ SİTESİ Sitesi A11 Blok No:A D:1
 İl / İlçe : İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR